Laboratorinės indaplovės

UAB Interautomatika yra oficialus italų gamintojo SMEG S.p.a. (instruments division) atstovas Lietuvoje. Daugiau nei 30 metų patirtį turinčiai medicinos ir laboratorijų srityse SMEG gamintojui leido sukurti laboratorines indaploves, plovimo dezinfikavimo mašinas, laboratorinius šaldytuvus, kurie šiai dienai patenkina net pačių išrankiausių klientų poreikius net kai reikalavimai įrangos saugumui ir kokybei yra ypatingai aukšti. SMEG gamintojo laboratorinės indaplovės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų siūlo nepriekaištingą veikimą ir intuityvų valdymą tiek plovimo tiek dezinfikavimo pritaikymuose, kas leidžia būti vieniems iš patikimiausių ir geriausių įrangos tiekėjų pasaulinėje rinkose.

Visas spektras mažų išmatavimų indaplovių sukurtas, kad patenkintų įvariausius laboratorinių indų, plovimo poreikius nuo laboratorijų iki gydytojų kabinetų. Laboratorinės indaplovės ir jų priedai kruopščiai atrinkti ir pritaikyti pagal individualius vartotojų poreikius. 


Daugiau

Visas spektras didelių išmatavimų indaplovių sukurtos taip, kad patenkintų įvariausius laboratorinių indų plovimo poreikius nuo gydytojų kabinetų iki sterilizavimo centrų. Laboratorinės indaplovės ir jų priedai kruopščiai atrinkti ir pritaikyti pagal individualius vartotojų poreikius. 


Daugiau


Interlab © 2021