Laboratoriniai šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais

UAB Interautomatika yra gamintojo POL-EKO-APARATURA atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Mūsų atstovaujamo gamintojo laboratoriniai šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais turi PID mikroprocesorinį valdymą, LCD (standartinė versija) arba lietimui jautrų ekraną 5.7 colių (TOP+ versija) bei gali būti valdomi nuotoliniu būdu per kompiuterį naudojant Ethernet ryšį. Laboratoriniai šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais turi daug privalumų palyginus su tradiciniais šaldymo inkubatoriais su kompresoriumi ir yra idealūs naudoti ten kur reikalinga itin tiksliai kontroliuoti mėginio temperatūrą laiko ir erdvės atžvilgiu. Dėka pažangios šaldymos sistemos  šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais tyliau dirba, ekologiškai švarūs (nenaudoja refrigerantų),  užima mažiau vietos, neturi vibracijos, naudoja ženkliai mažiau energijos. Visi laboratoriniai šaldantys inkubatoriai gali būti pateikti kartu su kalibravimo sertifikatais išduotais Akredituotos Matavimo Laboratorijos (iLAC-MRA)

Mūsų siūlomi 1 durų laboratoriniai šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais ILP serijos skirti medžiagų saugojimui ar testavimui. Vienų durų laboratoriniai šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais gali būti nuo 56 ÷ 112 litrų talpos, su temperatūros ribomis nuo 15 ÷ 100ºC.


Daugiau

Mūsų siūlomi 2 durų laboratoriniai šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais ILP serijos skirti medžiagų saugojimui ar testavimui. Dviejų durų laboratoriniai šaldantys inkubatoriai su Peltier elementais gali būti nuo 245 ÷ 424 litrų talpos, su temperatūros ribomis nuo 15 ÷ 100ºC.


Daugiau


Interlab © 2021