Šildymo ir šaldymo termostatai ir vonelės

UAB Interautomatika yra gamintojo LAUDA DR. R. WOBSER atstovas Pabaltijo šalyse. Mūsų atstovaujamo gamintojo šildymo ir aušinimo termostatai yra skirti laboratorijoms su temperatūros ribomis -50 ÷ 200°C. LAUDA ECO šildymo ir aušinimo termostatai turi tekstinį meniu, USB interfeisą, todėl šiuos termostatus yra paprasta ir lengva naudoti. Dar viena naujovė yra ta, kad LAUDA EKO šildymo ir aušinimo termostatai turi srauto greičio jungiklį sumontuotą prieš termostato kontrolinį įtaisą,  o tai reiškia kad galima individualiai pareguoliuoti srautą tarp vidinio ir išorinio cirkuliavimo kontūro termostato operavimo metu. Galingiausios šildymo ir aušinimo termostatų versijos turi LAUDA SmartCool energijos taupumo sistemą.  Visi šaldantys termostatai gali būti aušinami vandeniu arba oru priklausomai nuo pasirinktos versijos. 

LAUDA ECO serijos įmerkiamo tipo termostatai skirti skysčių pašildymui ar aušinimui ten kur reikalingas tikslus temperatūros reguliavimas kokybės ir analizės laboratorijose, mėginių paruošimui chemijos ir farmacijos pramonėse, temperatūros kontrolei elektronikos ir gamtos mokslų laboratorijose, medžiagų aušinimo bandymuose. Įmerkiami termostatai gali būti naudojami bet kurioje vonelėje, kurių sienelės storis yra iki 30mm, o vonelė gylis yra ne mažiau kaip 150mm. Kartu su įmerkiamu termostatu tiekiamas ir srieginio tipo adapteris. 


Daugiau

LAUDA ECO E serijos šildymo termostatai skirti skysčių pašildymui ar aušinimui ten kur reikalingas tikslus temperatūros reguliavimas kokybės ir analizės laboratorijose, mėginių paruošimui chemijos ir farmacijos pramonėse, temperatūros kontrolei elektronikos ir gamtos mokslų laboratorijose, medžiagų aušinimo bandymuose. Šie šildymo termostatai gali būti naudojami temperatūrų intervale iki 200°C. Visi šildymo termostatai jau standartiškai turi integruotą aušinimo vamzdelį. LAUDA ECO E 4 šildymo termostatai yra tiekiami kartu su vonelės dangčiu ir siurblio išorinio prijungimo jungtimis


Daugiau

LAUDA ECO E serijos šildymo termostatai su skaidria vonele pagamintomis iš plastiko yra naudojami ten kur reikalinga stebėti testuojamą mėginį jo termostatavimo metu. Šildymo termostatų vonelės yra pagamintos iš polikarbonato ir gali būti naudojami temperatūrų intervale iki 100°C. LAUDA ECO E serijos šildymo termostatų vonelės užpildymo talpa yra nuo 5 iki 20 litrų. 


Daugiau

LAUDA ECO E serijos oru aušinami šaldymo termostatai yra naudojami ten kur reikalingas tikslus temperatūros reguliavimas kokybės ir analizės laboratorijose, mėginių paruošimui chemijos ir farmacijos pramonėse, temperatūros kontrolei elektronikos ir gamtos mokslų laboratorijose, medžiagų aušinimo bandymuose. Šie oru aušinami termostatai gali būti naudojami temperatūrų intervale nuo -50 ÷  200°C. Aušinimo termostatai jau standartiškai turi vonelės dangtį ir prijungimo jungtis prie siurblio. 


Daugiau

LAUDA ECO E serijos vandeniu aušinami šaldymo termostatai yra naudojami ten kur reikalingas tikslus temperatūros reguliavimas kokybės ir analizės laboratorijose, mėginių paruošimui chemijos ir farmacijos pramonėse, temperatūros kontrolei elektronikos ir gamtos mokslų laboratorijose, medžiagų aušinimo bandymuose. Šie vandeniu aušinami termostatai gali būti naudojami temperatūrų intervale nuo -50 ÷  200°C. Šiluma yra absorbuojama aušinamo vandens linijos pagalba, ko pasekoje įrenginys išsskiria į aplinką labai mažai šilumos. Tai yra privalumas kai tenka naudoti kelis prietaisus ar kai yra aukšta aplinkos temperatūra. 


Daugiau


Interlab © 2021