Cirkuliaciniai čileriai

UAB Interautomatika yra gamintojo LAUDA DR. R. WOBSER atstovas Pabaltijo šalyse. Mūsų atstovaujamo gamintojo cirkuliaciniai čileriai (aušintuvai) yra ekonomiškas sprendimas laboratorijose ar tyrimų centruose su aušinimo ribomis nuo -10 ÷ 40°C. LAUDA Microcool serijos čilerių aušinimo pajėgumas yra nuo 0,25 ÷ 1,2 kW. Vartotojo sąsaja su dideliu LED ekranu ir membranos klaviatūra padaryti taip, kad prietaisus būtų paprasta ir lengva naudoti. RS-232 sąsaja ir signalizacijos kontaktas yra integruoti jau standartinėje versijoje. Mūsų atstovaujamas Lauda gamintojas skirtingai nei daugelis konkurentų siūlo unikalius sprendimus, kaip pavyzdžiui pažangią magnetinę siurblio movą ir elektros variklį, kurie eliminuoja aptarnavimo išlaidas atsirandančių dėl siurblio veleno sandarinimo problemų. LAUDA Microcool cirkuliaciniai aušintuvai naudojami ten, kur reikalingas patikimas ir greitas šilumos išsklaidymas kaip pavyzdžiui laboratorijose su rotaciniai garintuvai, distiliavimo sistemose arba darbui su analitine įranga.

Kompaktiški čileriai modeliai MC 250 ir MC 350 idealiai tinka naudojimui ant stalo. Cirkuliaciniai čileriai yra įrengti su siurbliu su magnetine mova. Siurblys palaiko 0.35 bar slėgį ir maksimalų siurblio srautą 16 L / min. Cirkuliaciniai čileriai su 600 ir 1200 W yra pastatomi ant grindų, suprojektuoti taip, kad tilptų po laboratoriniu stalu. Šie cirkuliaciniai čileriai yra tiekiami su integruotu manometru slėgio atvaizdavimui ir ratukais, kurie gali būti kontroliuojami ir su užraktu. Siurblio slėgis gali būti valdomas per apvadinę liniją (bypass).


Daugiau

Mūsų atstovaujamo gamintojo cirkuliaciniai čileriai (aušintuvai) yra ekonomiškas sprendimas laboratorijose ar tyrimų centruose su aušinimo ribomis nuo -10 ÷ 40°C. LAUDA Microcool serijos čilerių aušinimo pajėgumas yra nuo 0,25 ÷ 1,2 kW. LAUDA Microcool cirkuliaciniai aušintuvai naudojami ten, kur reikalingas patikimas ir greitas šilumos išsklaidymas kaip pavyzdžiui laboratorijose su rotaciniai garintuvai, distiliavimo sistemose arba darbui su analitine įranga.


Daugiau

Variocool cirkuliaciniai čileriai dirba temperatūros intervale nuo -20 ÷ 40°C. Pasirinktiniai galima pridėti papildomus šildytuvus tam kad padidinti maksimalią temperatūrą iki 80°C. Siekiant išpildyti didesnio slėgio reikalavimus VC 1200 cirkuliacinių čilerių versijoms arba aukštesnėms galima pasirinkti kitus siurblius. Visi cirkuliacinių čilerių modeliai išskyrus VC 600, gali būti aušinami vandeniu.


Daugiau

Variocool cirkuliaciniai čileriai dirba temperatūros intervale nuo -20 ÷ 40°C. Pasirinktiniai galima pridėti papildomus šildytuvus tam kad padidinti maksimalią temperatūrą iki 80°C. Siekiant išpildyti didesnio slėgio reikalavimus VC 1200 cirkuliacinių čilerių versijoms arba aukštesnėms galima pasirinkti kitus siurblius. Visi cirkuliacinių čilerių modeliai išskyrus VC 600, gali būti aušinami vandeniu.


Daugiau

Mes siūlome tris UC Mini cirkuliacinių čilerių modelius su aušinimo galia nuo 2.1 ÷ 4.9 kW. Modeliai dirba su hermetišku kompresoriumi ir išcentriniu siurbliu. Siurblys yra su triukšmo izoliacija ir dirba su labai plokščia srautas / slėgio charakteristika. Tai leidžia vartotojui lengvai reguliuoti vandens srautą neprarandant slėgiui.Palyginti su ankstesniais modeliais cirkuliacinių čilerių įrenginių matmenys buvo gerokai sumažinti. Dėka optimizuotos prietaisų geometrijos yra lengva prieiga prie sudedamųjų dalių, kurios turi būti reguliariai prižiūrimos. Temperatūros intervalas, kuriame aušintuvai dirba dabar apima išplėstą aplinkos temperatūrą nuo 0 ÷ 50°C. Su papildoma lauko įrengimo komplektacija cirkuliaciniai čileriai gali būti montuojami lauke su aplinkos temperatūra iki -15°C.


Daugiau

Mes siūlome šešis UC Mini pramoninių cirkuliacinių čilerių modelius su aušinimo galia nuo 7.1 ÷ 26.3kW. Šie pramoniniai cirkuliaciniai čileriai dirba su spiraliniu arba stumokliniu kompresoriumi ir išcentriniu siurbliu. Siurblys yra su triukšmo izoliacija leidžiančia klientams lengvai reguliuoti vandens srautą. Dėka naudojamo R134 refrigeranto užtikrinamas cirkuliacinių čilerių mažas šaldymo sistemos slėgis ir aplinkos temperatūra iki 50°C. Integruotas variklio ventiliatoriaus greičio reguliatorius leidžia cirkuliaciniam čileriui dirbit prie aplinkos temperatūros  iki -15 ° C ir papildomai sumažina triukšmo lygį. Modeliai UC-0060 ÷ UC-0240 taip pat yra galimi kaip "Ultra cool" lazeriniai modeliai su iš anksto sukonfigūruotomis papildomomis opcijomis.


Daugiau

Mes siūlome keturis UC Maxi pramoninių cirkuliacinių čilerių modelius su aušinimo galia nuo 34.1 ÷ 64.4kW, kurie dirba su viena šaldymo grandine ir penkis modelius nuo 87.9 ÷ 265kW, kurie dirba su dviem nepriklausomomis šaldymo grandinėmis, kad užtikrinti rezervo saugumą. Visi Maxi pramoniniai cirkuliaciniai čileriai dirba su spiraliniu kompresoriumi ir R 407C refrigerantu, kuris yra tinkamas cirkuliacinio čilerio montavimui lauke. Vidiniai pramoninių cirkuliacinių čilerių vandens grandinės vamzdžiai pagaminti iš PR-R (polipropilenas su kopolimero priemaišomis) ir yra termiškai suvirinti. Be to pagrindinis privalumas yra tas, kad šie sujungimai yra visiškai sandarūs, PP-R medžiaga yra visiškai atspari korozijai ir šalčiui, ko pasekoje yra mažas slėgis bei ilgas tarnavimo laikas. Modeliai UC-0300 ÷ UC-0650 taip pat yra galimi kaip "Ultra cool" lazeriniai modeliai su iš anksto sukonfigūruotomis papildomomis opcijomis.


Daugiau

Interlab © 2021