Laboratorinai šaldikliai

UAB Interautomatika yra gamintojų POL-EKO-APARATURA S.p.j. ir SMEG S.p.a atstovai Lietuvoje ir Latvijoje. Šių gamintojų laboratoriniai šaldikliai pasižymi puikia kokybe bei paprastu naudojimu. Laboratoriniai šaldikliai gali būti įvairaus šaldymo diapazono -86/-42/-40/-25 ÷ 0ºC. Mūsų siūlomi šaldikliai skirti ilgalaikiam mėginių ir biologinių, lengvai yrančių medžiagų saugojimui, medžiagų atsparumo šalčiui bandymams, išankstiniui atšaldymui, plazmos saugojimui. Laboratoriniai šaldikliai plačiai naudojami maisto, gėrimų, chemijos pramonėse, aplinkosaugos ar mokslo srityse. 

Mūsų siūlomi žemos temperatūros laboratoriniai šaldikliai skirti medžiagų saugojimui ar testavimui. Laboratoriniai šaldikliai gali būti nuo 95 ÷ 300 litrų talpos, su temperatūros ribomis nuo -40/-25 ÷ 0ºC.


Daugiau

Mūsų siūlomi žemos temperatūros laboratoriniai šaldikliai skirti medžiagų saugojimui ar testavimui. Laboratoriniai šaldikliai gali būti iki 300 litrų talpos, su temperatūros ribomis nuo -42/(-45ºC) ÷ 0ºC.


Daugiau

Mūsų siūlomi ultra žemos temperatūros laboratoriniai šaldikliai skirti medžiagų saugojimui ar testavimui. Laboratoriniai ultra žemo temperatūros šaldikliai gali būti nuo 237 ÷ 326 litrų talpos, su temperatūros ribomis nuo -85 ÷ -40ºC.


Daugiau

Interlab © 2021