Laboratorinės klimatinės kameros

UAB Interautomatika yra gamintojo POL-EKO-APARATURA atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Mūsų atstovaujamo gamintojo laboratorinės klimatinės kameros turi PID mikroprocesorinį valdymą, lietimui jautrų ekraną 5.7 colių (TOP+ versija) bei gali būti valdomos nuotoliniu būdu per kompiuterį naudojant Ethernet ryšį. Laboratorinės klimatinės kameros gali būti dviejų tipų: su ultragarsine džiovinimo sistema (KK) arba su pažangesne garų drėkinimo sistema (KKS) turinčia platesnį temperatūrinį ir drėgmės reguliavimo diapazoną, bei galimybę vabzdžių veisimui, kas nėra įmanoma su ultragarsine drėkinimo sistema. Klimatinės kameros su Fitotron sistema gali kontroliuoti temperatūrą, drėgmę ir šviesą tokiu budų sukurdamos stabilią aplinką. Laboratorinės klimatinės kameros idealiai tinkamos naudoti augalų ir grybelių auginimui, sėklų daigumui, mikroorganizmų ir vabzdžių veisimui, fotostabilumo testavimui, maisto konservavimo testavimui, statybinių medžiagų testavimui bei bet kuriems kitiems bandymams kur reikalinga stabili drėgmė, temperatūra ir šviesa. Visos laboratorinės klimatinės kameros gali būti pateiktos kartu su kalibravimo sertifikatais išduotais Akredituotos Matavimo Laboratorijos (iLAC-MRA)

Klimatinės kameros su ultragarsine drėkinimo sistema yra profesionali ir patikima įranga užtikrinanti stabilias ir tikslias sąlygas. Maksimali temperatūra 60ºC leidžia jas naudoti sėklų daigumui, grybelio ir augalų auginimo bandymams arba maisto bandymams. Sukuriamos puikios klimatinės sąlygos leidžia atlikti stabilumo testus farmacijos ir kosmetikos pramonėse, taip pat pakavimo ir elektronikos pramonės sritse. Ultragarsinio drėkintuvo matavimo principo pagrindas yra pjezoelektriniai generatoriai, kurie konvertuoja elektros energiją į mechaninės vibracijos energiją. Generatoriai panardinti į dejonizuotą vandenį ir skaido vandenį į labai mažus lašelius ir dėl šios priežasties apipurškimas ir drėkinimas yra paskirstomas vienodai kameros viduje


Daugiau

KKS klimatinėse kamerose su garų drėkinimo sistema neišskiria ultragarso, todėl leidžia atlikti vabzdžių veisimosi (pvz Drosophila melanogaster) testus. Palyginti su KK klimatinėmis kameromis, temperatūros ir drėgmės diapazonas yra platesnis, todėl gali būti naudojamos elektronikos, plastikinių arba statybinių medžiagų bandymams. Garo drėkintuvai susideda iš dviejų elektrodų panardintų vandenyje iš čiaupo. Įtampa tiekiama į elektrodus generuoja elektros krūvį tarp elektrodų vandens terpėje. Pagal pirmą Džaulio dėsnį, elektros energijos išsisklaido, dėl to pakyla temperatūra. Kai tik vanduo pradeda virti, generuojamas garo srautas į kamerą.


Daugiau


Interlab © 2021