Notice: Undefined variable: categoriesInside in /home/interlab/domains/interlab.lt/public_html/catalog/controller/module/category.php on line 89 Daugiaparametriniai matuokliai

Daugiaparametriniai matuokliai

Su nauja EUTECH Testr 35 serija, kelių parametrų matavimas yra itin patogus, greitas ir paprastas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įmerkti testerio elektrodą į terpę, išmatuoti ir nuskaityti iki 5 parametrus su vienu mygtuko paspaudimu. Jokių sudėtingų programavimo procedūrų, taip pat nereikia keisti jutiklių atliekant skirtingų parametrų matavimus.


Daugiau

Mūsų siūlomi nešiojami daugiaparametriniai pH, ISE jonų, laidumo, ištirpusio deguonies matuokliai yra tvirto išoriniams poveikiams atsparaus korpusu, IP67 apsaugos klasės. Didelis informatyvus LCD displėjus leidžia vienu metu atvaizduoti keletas parametrų, komplektuojamas kartu su elektrodų laikikliu, nešiojamui skirtu dirželiu bei lagaminu. Šie matuokliai gali kaupti iki 5000 matavimo įrašų bei perduoti duomenis per USB ir RS232 sąsajas į kompiuterį. Jie taip pat turi Auto Read automatinę elektrodų atpažinimo funkciją, kuri dar labiau supaprastina vartotojo naudojimasi prietaisu. 


Daugiau

Mūsų siūlomi mikroprocesoriniu pagrindu dirbantys laboratoriniai pH, ISE, laidumo ir ištirpusio deguonies matuokliai turi didelį informatyvų LCD displėjų skirtą aiškesnei matavimo duomenų analizei, tuo pačiu pats korpusas yra mažų gabaritų leidžiantis laboratorijose sutaupyti daug erdvės.  Visi šie laboratoriniai matuokliai turi ištraukiamą kalibravimo kortelę patogesniam ir greitesniam prietaiso aptarnavimui. Matuoklių komplektaciją jau standartiškai sudaro elektrodu laikiklį, kuris lengvai tvirtinamas iš kairės ar dešinės prietaiso pusės atsižvelgiant į vartotojo poreikį. 


Daugiau

Interlab © 2021