Notice: Undefined variable: categoriesInside in /home/interlab/domains/interlab.lt/public_html/catalog/controller/module/category.php on line 89 Jonų (ISE) matavimas

Jonų (ISE) matavimas

Mūsų siūlomi nešiojami jonų, pH/ORP koncentracijos ir temperatūros matuokliai yra pirmiausia puiki vertė už pinigus. Jonų matuoklis yra kompaktiško, tvirto dizaino, lengvas matuoklis, todėl yra jūsų idealus pasirinkimas įsigijant nešiojamą ar  laboratorijai skirtą prietaisą. Privalumai yra:  patogus ir lengvas naudojimas su jau gamykloje sukalibruotais jonų parametrais, mV režimas leids jums patikrinti elektrodų kalibravimo ir našumą, platus matavimo diapazonas: ± 500 mV, suderinamas su įvairių tipų ISE elektrodais. 


Daugiau

Mūsų siūlomi mikroprocesoriniu pagrindu dirbantys laboratoriniai pH, jonų (ISE), laidumo ir temperatūros laboratoriniai matuokliai turi didelį informatyvų LCD displėjų skirtą aiškesnei matavimo duomenų analizei, tuo pačiu pats korpusas yra mažų gabaritų leidžiantis laboratorijose sutaupyti daug erdvės.  Visi šie laboratoriniai matuokliai turi ištraukiamą kalibravimo kortelę patogesniam ir greitesniam prietaiso aptarnavimui. Matuoklių komplektaciją jau standartiškai sudaro elektrodo laikiklis, kuris lengvai tvirtinamas iš kairės ar dešinės prietaiso pusės atsižvelgiant į vartotojo poreikį. 


Daugiau


Interlab © 2021