Sterilizacija ir dezinfekcija

UAB Interautomatika yra oficialus distributorius gerai žinomų sterilizacinės ir dezinfekcijos įrangos pasaulinių gamintojų tokių kaip BHT Hygienetechnik GmbH, Angelantoni Life Science s.r.l., Astell Scientific, Newster S.r.l ir daugelis kitų. Mūsų specialistai nuolatos praeina mokymus, teikia profesionalias technines konsultacijas, apmoko klientus dirbti su mūsų parduodama laboratorine įranga, atlieka greitą ir kokybišką įrangos aptarnavimą ir servisą.

UAB Interautomatika yra oficialus Angelantoni Life Science s.r.l., Astell Scientific distributorius Lietuvoje. Mūsų siūlomi garų sterilizatoriai ir autoklavai skirti  pramonės, gyvybės mokslų laboratorijoms, klinikoms ir ligoninėms centrinėse sterilizacijoje (CSSD). Garų sterilizatoriai, autoklavai gali būti nuo 8 ÷ 1108 litrų talpos. Mūsų siūlomi garų sterilizatoriai atitinka Europos direktyvos   standartus tokius kaip  93/42/EEC, medicinos prietaisų standartą 97/23/EC, slėgio direktyvas PED, ekonomiško dizaino direktyvas 2009/125/EEC ir daugelis kitų. 


Daugiau

UAB Interautomatika yra vokiečių gamintojo BHT Hygienetechnik GmbH atstovas Lietuvoje. Gamintojas siūlo profesionalią koncepciją endoskopų apdorojimui, džiovinimui, tranportavimui ir saugojimui. Siūlome 5 skirtingų modelių endoskopų plovimo dezinfekavimo mašinas su našumu vienu metu apdoroti nuo 1 ÷ 4 endoskopų. Mūsų atstovaujamo gamintojo endoskopų plovimo ir dezinfekavimo mašinos pirmiausia išsiskiria higienos saugos, ilgalaikio patikimumo "Pagaminta Vokietijoje" ir aukščiausio efektyvumo - mažiausiomis eksploatacinių išlaidų standartais. Nesvarbu ar mūsų  siūlomos endoskopų plovimo dezinfekavimo mašinos būtų naudojamos centrinėse sterilizacijos skyriuje, didesniuose perdirbimo centruose ar privačiose klinikose, jos atitinka ISO 15833 -1/-4 standartus. 


Daugiau

UAB Interautomatika yra vokiečių gamintojo BHT Hygienetechnik GmbH atstovas Lietuvoje. Gamintojas siūlo profesionalią koncepciją endoskopų džiovinimui, tranportavimui ir saugojimui. Siūlome 2 skirtingų modelių- endoSTORE VERTICAL (pakabinami endkoskopai) ir endoSTORE HORIZONTAL endoskopų džiovinimo ir saugojimo spintas su našumu iki 8 endoskopų. Mūsų atstovaujamo gamintojo endoskopų džiovinimo ir saugojimo spintos pirmiausia išsiskiria higienos saugos (NoTouch funkcija), trumpo džiovinimo laiko bei ilgalaikio patikimumo "Pagaminta Vokietijoje",  DIN EN16442 standartais


Daugiau

UAB Interautomatika yra gamintojų AT-OS S.r.l ir  Sofinor - Arcania atstovas pabaltijo šalyse. Mūsų siūlomos basonų plovimo mašinos yra pažangios technologijos, atitinkančios aukščiausius higienos saugumo standartus, o energijos sąnaudos yra sumažinamos net iki 30%!


Daugiau

UAB Interautomatika yra oficialus gamintojo Newster System S.r.l. distributorius. Mūsų atstovaujami medicininių atliekų smulkinimo ir nukenksminimo įrenginys Newster® yra patentuota "trinties terminio apdorojimo technologija". Pavojingos medicininės atliekos yra susmulkinamos ir sterilizuojamoss viduje sterilizavimo kameroje, kurioje darbinis slėgis viduje yra mažesnis nei atmosferos slėgis (vakuumas). Du rotoriaus peiliai pagaminti poveikį ir trintį ir dėka integruotų kameroje šildytuvų, temperatūra pakeliama iki 150°, kurioje jis laikomas tiek kiek reikia pilnai sterilizacijai atlikti. Gautos perdirbtos atliekos yra sterilizuotos, smulkiai sumaltos, sausoss ir neatpažįstamos. Atliekų svoris ir tūris yra ženkliai sumažintas. 


Daugiau

UAB Interautomatika yra oficialus Smeg instruments S.p.a, Angelantoni Life Science s.r.l. distributorius. Mūsų siūlomi plovimo - dezinfekavimo įrenginiai yra naudojami laborotorijose, gyvybės mokslų, medicinos, odontologijos ir kitose srityje bei aitinka higienos normos EN15883 reikalavimus. 


Daugiau


Interlab © 2021