Interautomatika tapo MOCON/Lippke distributoriumi Baltijos šalyse

2013.10.22

     

 

Spalio mėn. MOCON (Minneapolis, JAV) dukterinė įmonė Lippke pasirašė su UAB “Interautomatika” bendradarbiavimo sutartį, kuria UAB “Interautomatika” yra suteikiama išskirtinė teisė atstovauti MOCON ir Lippke sandarumo/vakuumo tikrinimo prietaisus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Iki šiol klientai Baltijos šalyse buvo aptarnaujami iš Lippke būstinės Vokietijoje, tačiau didėjantis užklausų skaičius iš šio regiono, paskatino ieškoti patikimo vietinio partnerio, kuriam būtų galima perduoti atstovavimą šiam prekės ženklui.

“Per 10 savo veiklos metų UAB “Interautomatika”, kaip pramonės automatikos distributorius, pelnė patikimo ir profesionalaus partnerio vardą, tad manome, kad priėmėme teisingą sprendimą, pasirinkdami šią įmonę savo įgaliotu atstovu Baltijos šalyse. Taip maisto, pakuočių ir medicinos prietaisų gamintojai šiame regione galės būti operatyviau aptarnaujami,” sako Lippke vykdantysis direktorius Franz Sturm.

UAB “Interautomatika” atstovaus plačią MOCON/Lippke sandarumo prietaisų liniją, įskaitant deguonies, drėgmės garų ir anglies dioksido detektorius, taip pat pardavinės Lippke VC 1380 vakuumo nuotėkio detektorius farmacijos/ medicinos pakuočių gamintojams.Interlab © 2021