Apie Interlab

INTERLAB

Interlab yra laboratorinės ir medicininės įrangos bei klinikinės diagnostikos priemonių tiekėja Baltijos šalyse. Jau daugiau nei 10 metų aprūpiname laboratorijos, medicinos, mokslo ir diagnostikos įstaigas. Bendradarbiaujame su daugiau nei 50 tarptautinių tiekėjų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas kainas, aukštą kokybę ir platų pasirinkimą. Interlab yra UAB Interautomatika prekės ženklas, įkurtas plečiantis įmonei ir atsiradus naujiems, kvalifikuotiems darbuotojams bei partneriams. Interlab neapsiriboja įrangos tiekimu. Mums svarbiausia - ryšys su klientu, todėl visuomet kartu ieškome tinkamų sprendimų, padedame išsirinkti, specifikuojame produktus pagal poreikį. Interlab komanda pasirūpina prekių atvežimu bei instaliavimu, perima metrologinių patikrų ir sertifikatų išdavimo procesus. Pagal išankstinį sutarimą, Interlab pasirūpina įrangos programavimu, derinimu bei paleidimu; personalo apmokymais; garantiniu aptarnavimu ir kitomis paslaugomis.

Misija

Aukštos kokybės laboratorinės ir medicininės įrangos bei priemonių tiekimas Baltijos šalyse.

Vizija

Kokybės ir efektyvumo išlaikymas, naujų partnerysčių sudarymas, augimas ir plėtra į tarptautinę rinką.

Mūsų vertybės

KOKYBĖ

Bendradarbiaudami su rinkoje lyderiaujančiais tiekėjais, siekiame užtikrinti aukščiausią savo parduodamų produktų kokybę.

KOMPETENCIJA

Nuolat žinias atnaujinantys Interlab produktų grupės vadovai yra patyrę savo srities specialistai, o jų kompetencija nuolat ugdoma.

LOJALUMAS

Interlab vertina lojalius klientus, todėl ištikimiems savo klientams siūlome išskirtinius pasiūlymus ir sąlygas, vertiname ilgalaikes partnerystes.

LANKSTUMAS

Specifikuojame savo pasiūlymus pagal kliento poreikius – kartu ieškome geriausio varianto konkrečiam klientui ir jo poreikiams.

INOVATYVUMAS

Nuolatos stebėdami rinkos naujienas, stengiamės pirmieji pasiūlyti inovatyvias technologijas ir modernius sprendimus savo klientams.