Naujienos

2021 spal. 15 09:27:20

Kaip išsirinkti tinkamą medicininį šviestuvą?

Šviestuvai yra vienas iš esminių medicininės įrangos komponentų, reikalingų sklandžiam medikų darbui. Tačiau medicinoje ir laboratorijose naudojami įvairūs šviestuvai su skirtingomis funkcijomis ir techniniais parametrais, todėl svarbu tinkamai išsirinkti. Žemiau pateikiame pagrindines medicininių lempų skiriamąsias savybes ir svarbius parametrus į kuriuos būtina atsižvelgti, jei ketinate įsigyti medicininį šviestuvą.

Sužinoti daugiau

2021 geg. 20 09:53:17

Vandens gryninimo sistemos COVID-19 analizei

Vandens grynumas laboratorijoje turi lemiamą vaidmenį diagnostikos metu. Sekos analizės metodai skirti nustatyti COVID-19, pavyzdžiui NGS arba RT-PCR, gali parodyti tikslius rezultatus tik su I tipo ultra švaraus vandens sistema. Aukščiausia vandens kokybė svarbi kritiniuose diagnostikos momentuose, kaip reagentų ir buferių paruošimas, sekos nustatymas.

Sužinoti daugiau

2020 lapkr. 13 15:30:21

Antibakterinės UV lempos

Ultravioletinių spindulių lempos yra vienas efektyviausių šiuolaikinių metodų dezinfekuoti orą, skysčius ir paviršius. Šio metodo privalumai yra ne tik žemos eksploatavimo išlaidos bet ir tai, jog bakterijos, virusai, pelėsiai ir grybeliai, net dažnai veikiami UV, neįgauna atsparumo  ultravioletinei radiacijai.

Sužinoti daugiau