Klinikinė diagnostika

UAB Interautomatika yra oficialus vokiečių gamintojo INSTAND atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. INSTAND išorinės kokybės kontrolės programos skirtos klinikinėms, mikrobiologijos ir molekulinėms laboratorijoms. INSTAND išorinės kokybės kontrolės programų platų spektrą sudaro daugiau nei 300 programų. Išorinės kokybės kontrolės programos vykdomos kelis kartus per metus, o po kiekvieno dalyvavimo suteikiamas nemokamas sertifikatas. Dalyvavimas INSTAND išorinės kokybės kontrolės programose vykdomas pagal Vokietijos Medicinos Tarybos RiliBak standarto rekomendacijas.

Nuoroda į katalogą: Instand katalogas 2018 metams


Daugiau

UAB Interautomatika yra ispanų gamintojo Master Diagnostica atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Master Diagnostica DNA Flow rinkiniai yra skirti molekuliniams virusų bei bakterijų tyrimams: erkinių ligų, sepsio sukelėjų, žmogaus papilomos viruso nustatymui ir genotipavimui, CNS bakterinių ir virusių infekcijų nustatymui. Testų atlikimas pagrįstas DNA Flow technologija - atliekama multipkleksinė PGR ir atvirkštinė hibridizacija. Master Diagnostica rinkiniai pritaikyti tyrimams su pusiau automatizuota atvirkštinės hibridizacijos sistema HybriSpot 12.


Daugiau

UAB Interautomatika yra Biosynex atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Biosynex greitieji testai skirti sparčiai klinikinei diagnostikai. Bakteriologijos ir virusologijos bei parazitologijos ir mikologijos greitaisiais testais nustatomos įvairios infekcinės ligos. Greitaisiais testais taip pat nustatomos autoimuninės ligos, tokios kaip celiakija ar reumatoidinis artritas, taip pat uždegiminių procesų žymenys bei vėžio žymenys. Biosynex toksikologijos greitieji testai skirti narkotinių medžiagų šlapime nustatymui, kardiologijos testais nustatomi infarkto žymenys, o akušerijos bei endokrinologijos testai skirti nėščiosioms. Greitaisiais testais taip pat atliekama šlapimo analizė.


Daugiau

UAB Interlautomatika yra Sifin Diagnostics GmbH atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Sifin Diagnostics GmbH siūlo daugiau nei 600 mikrobiologijos ir imunologijos produktų. Specialios mikrobiologijos produktų linijos MICRONAUT mitybinės terpės, reagentai ir jų rinkiniai yra skirti bakterijų bei mielių identifikacijai ir jautrumo antibiotikams nustatymui. Sifin Diagnostics GmbH MICRONAUT identifikacijos ir jautrumo antibiokams testai gali būti analizuojami MICRONAUT skaitytuvu arba atliekami rankiniu būdu.


Daugiau

UAB Interautomatika yra vienintelis ELITechGroup automatizuotų tepinėlių dažymo ir paruošimo sistemų platintojas Lietuvoje ir Latvijoje. Aerospray automatizuotos dažymo sistemos skirtos hematologinių, mikrobiologinių bei tuberkuliozės tepinėlių dažymui. Automatizuota tepinėlių paruošimo sistema Cytopro užtikrina greitą, tikslų ir saugų ėminio perkėlimą ant stikliuko ir tepinėlio fiksavimą.


Daugiau

Interlab © 2019