Cirkuliaciniai aušintuvai

Cirkuliaciniai aušintuvai Interlab

Siūlome kokybiškus LAUDA – GFL cirkuliacinius aušintuvus iki 10 kW laboratorijai bei iki 336 kW pramonei. Pagrindinės aušintuvų (čilerių) linijos - Microcool, Ultracool, Variocool siūlo individualias technines ar dizaino savybes, todėl gali būti pritaikomi ir geriau pasitarnauti skirtingose sferose.

  • Microcool pagrindinės skiriamosios savybės yra didelis ekranas bei patogus valdymas, automatinė įjungimo ir išjungimo funkcija bei magnetiškai prijungtas siurblys padidinantis patikimumą.
  • Variocool svarbiausi privalumai yra „smart cook“ sistema, tausojanti energiją, integruotas programuotojas sutrumpintam operatoriaus laikui ir integruotas priėjimas, leidžiantis optimizuoti slėgį ir srautą esant įvairiems poreikiams.
  • Ultracool cirkuliacinis aušintuvas tinkamas naudoti pramoniniam aušinimui ir temperatūros kontrolei. Ultracool sukurtas, kad aptarnautų didesnio masto proceso aušinimo panaudojimo sritis. Ratukai lengvam perkėlimui, vidinis priėjimas slėgio ir srauto valdymui, tvirtas korpusas, integruotas serveris nuotoliniam valdymui per išmanųjį telefoną, ir dar daugybė kitų privalumų būdingi Ultracool cirkuliaciniam čileriui.

Susisiekite su mumis! Interlab profesionalūs produktų grupės vadovai yra kompetentingi laboratorinės įrangos specialistai, todėl gali padėti išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ