Medicininė įranga

UAB Interautomatika yra oficialus distributorius gerai žinomų sterilizacinės ir dezinfekcijos įrangos pasaulinių gamintojų tokių kaip BHT Hygienetechnik GmbH, Angelantoni Life Science s.r.l., Astell Scientific, Newster S.r.l ir daugelis kitų. Mūsų specialistai nuolatos praeina mokymus, teikia profesionalias technines konsultacijas, apmoko klientus dirbti su mūsų parduodama laboratorine įranga, atlieka greitą ir kokybišką įrangos aptarnavimą ir servisą.


Daugiau

UAB Interautomatika yra oficialus distributorius gerai žinomo pasaulinio gamintojo FAMED Łódź S.A. Mūsų specialistai nuolatos praeina apmokymus teikia profesionalias technines konsultacijas, apmoko klientus dirbti su mūsų parduodama laboratorine įranga, atlieka greitą ir kokybišką įrangos aptarnavimą ir servisą.

 


Daugiau

UAB Interautomatika yra oficialus distributorius gerai žinomo pasaulinio gamintojo SMEG S.p.a. ir Pol eko Aparatura.  Siūlome profesionalius šaldytuvus ir šaldiklius skirtus laboratorijoms ir medicinai. Laboratorinių šaldytuvų talpa varijuoja nuo 100 ÷ 1400 litrų. Šaldytuvai turi įspėjamuosius signalus tokius kaip temperatūros ribinių verčių viršyjimas, atidarytų durų, jutiklio gedimo aliarmai ir t.t., taip pat  LCD lietimui jautrius displėjus, duomenų perdavimo ir nuskaitymo Ethernet, USB modulius, rezervines baterijas, automatinio atitirpinimo ir daugelis kitų naudingų funkcijų. 


Daugiau

UAB Interautomatika yra oficialus distributorius gerai žinomų gamintojų MPW MED Instruments ir BIOSANMūsų atstovaujamų gamintojų laboratorinės centrifugos skirtos įvairių mėginių centrifugavimui, PGR, DNR analizės atlikimui medicinos, biochemijos, veterinarijos, pramonės ar kitos laboratorijose. 


Daugiau


Interlab © 2021