Garų sterilizatoriai - autoklavai

UAB Interautomatika yra oficialus Angelantoni Life Science s.r.l., Astell Scientific distributorius Lietuvoje. Mūsų siūlomi garų sterilizatoriai ir autoklavai skirti  pramonės, gyvybės mokslų laboratorijoms, klinikoms ir ligoninėms centrinėse sterilizacijoje (CSSD). Garų sterilizatoriai, autoklavai gali būti nuo 8 ÷ 1108 litrų talpos. Mūsų siūlomi garų sterilizatoriai atitinka Europos direktyvos   standartus tokius kaip  93/42/EEC, medicinos prietaisų standartą 97/23/EC, slėgio direktyvas PED, ekonomiško dizaino direktyvas 2009/125/EEC ir daugelis kitų. 

Mūsų siūlomi staliniai autoklavai gali būti K, D ir T serijos.  K serijos, N klasės autoklavai tinkami sterilizuoti išpakuotus vientisus produktus ir terpes, tačiau neturi vakuuminės sistemos ir todėl nėra tinkami supakuotų ar porėtų produktų sterilizavimui. D serijos autoklavai B klasės turi vakuuminę sterilizavimo sistemą ir todėl yra tinkami supakuotų, supakuotų tuščiavidurių A ir B tipo produktų, terpių steriliacijai. T serijos autoklavai yra praplėsta D serijos autoklavų versija tik su didesne darbine kamera leidžiančia sterilizuoti iki 600mm ilgio instrumentus. Mūsų siūlomi staliniai autoklavai atitinka EU 93/42 EEC, EN13060 ir kitas saugos bei kokybės direktyvas. 


Daugiau

Mūsų siūlomi vidutinio dydžio garų sterilizatoriai - autoklavai gali būti 120 ÷ 344 litrų talpos ir jau su integruotu šildytuvu kameroje. Šie garų sterilizatoriai turi didesnį įvairių priedų pasirinkimą nei mažieji garų sterilizatoriai - autoklavai. Papildomi priedai tai garų sterilizatoriai, pašildomos rankovės, pažangios vakuumo sistemos, aušinimas ir t.t. 


Daugiau

Mūsų siūlomi vertikalūs (pakraunami iš viršaus) garų sterlizatoriai - autoklavai yra didesnio tūrio, todėl tinka stambesnių įrankių, indų, skysčių bei įrankių skysčiuose sterilizavimui. Autoklavai (sterilizatoriai) gali būti nuo 8 ÷ 135 litrų talpos.


Daugiau


Interlab © 2021