Basonų plovimo dezinfekavimo mašinos

UAB Interautomatika yra gamintojų AT-OS S.r.l ir  Sofinor - Arcania atstovas pabaltijo šalyse. Mūsų siūlomos basonų plovimo mašinos yra pažangios technologijos, atitinkančios aukščiausius higienos saugumo standartus, o energijos sąnaudos yra sumažinamos net iki 30%!

Mūsų siūlomų Sofinor-Arcania gamintojo basonų plovimo mašinos pakraunamos iš viršaus yra didelio našumo tiekiamos su universaliais priedais leidžiančiais išplauti ir dezinfekuoti visų tipų šlapimo indus. Šios basonų plovimo ir dezinfekavimo mašinos atitinka 93/42EEC, ISO 15883 1 ir 3 dalies, ISO13485, ISO9001 standartus. Clinox 3A basonų plovimo mašinos pažangios technologijos leidžia sutaupyti elektros energijos sąnaudas iki 30%. 


Daugiau

AT-OS yra pripažinimą pelnęs lyderiaujantis basonų plovimo ir dezinfekavimo mašinų gamintojas sertifikuotas paga EN ISO13845 standartą, projektuojantis, gaminantis ir platinantis basonų plovimo ir dezinfekavimo mašinas skirtas plauti ir dezinfekuoti žmonių išmatų indus tokius kaip basonai, indus su išmatomis, bosonų atramas, inkstų formos talpos, urologinius buteliukus, buteliukus kraujo surinkimui ar kitas talpas naudojamas ligoninių reikmėms, namuose, sveikatos priežiūros įstaigose ar klinikose. AT-OS produkcija yra pažangios technologijos ir nuolatos evoliucinuoja. AF2 plovimo ir dezinfekavimo mašinos yra gaminamos pagal EC 93/42 Europos direktyvos (klasės 2A) medicinos prietaisų standartus, garantuoja aukšta kokybę ir higieninę saugą. Pilnai atitinka EN 15883 1 ir 3 dalies Europinius standartus. 


Daugiau


Interlab © 2021