Maisto produktų analizė

UAB Interautomatika yra oficialus ispanų gamintojo Zeulab atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Antibiotikų likučių nustatymo piene testais Zeulab ECLIPSE apima platų antibiotikų spektrą, o mažiausia nustatoma koncentracija atitinka Europos Sąjungos Minimalios antibiotikų likučių koncentracijos (EU MRL) reikalavimus. Zeulab ECLIPSE testų rezultatai gali būti vertinami vizualiai pagal spalvos pakitimo reakciją arba automatizuotu būdu, naudojant Zeulab E-Reader skaitytuvą ir inkubatorių. Atliekant tyrimus su Zeulab E-Reader, gaunamas ne tik kokybinis, bet ir kiekybinis rezultatas.


Daugiau

UAB Interautomatika yra oficialus ispanų gamintojo Zeulab atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Antibiotikų likučių nustatymo mėsos produktuose testais Zeulab EXPLORER apima platų antibiotikų spektrą, o mažiausia nustatoma koncentracija atitinka Europos Sąjungos Minimalios antibiotikų likučių koncentracijos (EU MRL) reikalavimus. Zeulab EXPLORER testų rezultatai gali būti vertinami vizualiai pagal spalvos pakitimo reakciją arba automatizuotu būdu, naudojant Zeulab E-Reader skaitytuvą ir inkubatorių. Atliekant tyrimus su Zeulab E-Reader, gaunamas ne tik kokybinis, bet ir kiekybinis rezultatas.

 


Daugiau

UAB Interautomatika yra oficialus prancūzų gamintojo Interscience atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Interscience įranga ir papildomos priemonės skirtos maisto produktų analizei. Interscience pasiūla apima automatizuotas ir rankines kolonijų skaičiavimo sistemas, taip pat automatizuotas sistemas mėginių sėjimui ant mitybinių terpių. Interscience produktai skirti ne tik maisto analizei, bet ir mėginių paruošimui - siūlome didelį homogenizavimo įrangos bei priemonių pasirinkimą: svarstykles mėginių skiedimui, mitybinių terpių išpilstymo sistemas, homogenizatorius, automatines pipetes, homogenizavimo maišelius ir jiems skirtus stovus, spaustukus bei terminio uždarymo sistemą.


Daugiau

Interlab © 2021